СертифікатКомпанія «Welldoor» є ексклюзивним сертифікованим виробником протиударних та протипожежних вхідних дверей на західній Україні, продукція якої відповідає всім нормам Євро Стандарту. Великий досвід роботи дає нам можливість задовільнити потреби будь-якого клієнта. Ми виготовляємо двері як і економ-класу, так і преміум-класу. Можливе виконання згідно вашого ескізу. Пропонуємо широкий діапазон рішень та моделей, що гармонують з сучасним дизайном та високою якістю. Вся продукція виготовляється, як за стандартним, так і за індивідуальним розміром.

Конструкція

Наші двері є зварною конструкцією, виготовлені на основі міцного металевого каркасу з декількома поздовжніми та поперечними ребрами жорсткості. Важливим елементом є четверть – це додатковий виступ, що покращу звуко – та теплоізоляцію, а також зламостійкість.

Головною перевагою вхідних дверей є внутрішні регульовані завіси які мають ряд переваг:

Дверна коробка покрита поршковим покриттям, що забезпечує стійкість до вологи, короткочасного впливу ПММ з широкою гамою відтінків.

МДФ-НАКЛАДКИ

Основним напрямком виконання замовлень є використання плит МДФ, покритих плівкою ПВХ, яка надає дверям більшої вишуканості і благородності натуралього дерева. Плити, покриті полімерними матеріалами, вважаються найкращим рішенням для приміщень в місцях з високим рівнем вологи.

МДФ плита – це деревоволокниста плита, виготовлена з деревної стружки дуже дрібного помолу. Перевагою цього матеріалу є те, що при виготовленні не використовують ніяких штучних чи синтетичних матеріалів, тільки натуральні складники лігнін та парафін, тому він екологічно-чистий. А завдяки м’якості – піддається тонкій обробці, що дозволяє дизайнерам та технологам втілити будь-які творчі задуми. Ми використовуємо для оздоблення дверей лише якісні МДФ-плити, що відповідають всім сучасним вимогам та є стійкими до підвищених температур та вологи та механічних впливів. Для дверей, які будуть встановлюватися ззовні (в особняках, котеджах) ми пропонуємо водостійкі МДФ-накладки, які не деформуються, є стійкими до перепадів температури, впливу ультрафіолету та механічних пошкоджень.

ФУРНІТУРА

Невід’ємним і надзвичайно важливим елементом вхідних дверей є фурнітура – замки, ручки, а також вічка, шпінгалети, броненакладки, які відповідають всім вимогам щодо безпеки, надійності, оригінальності та декоративним перевагам. Ми використовуємо лише якісні, міцні та надійні замки в комплектації з широким вибором дверних ручок провідних ТМ : APECS, КАLE, MOTTURA, FUARO, CISA, MUL-T-LOCK.

ТЕПЛО – ТА ЗВУКО – ІЗОЛЯЦІЯ

Внутрішній простір дверей ми заповняємо мінеральною ватою, а вздовж країв дверного полотна встановлюємо E-подiбний,D-подiбний одинарний ущільнювач. Завдяки такій конструкції, дверне полотно міцно прилягає до коробки та забезпечує захист від зовнішнього шуму і збереже тепло у вашій оселі.

МОНТАЖ, ДОСТАВКА ТА ГАРАНТІЯ

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому пропонуємо повне сервісне обслуговування : Починаючи від замірів – до якісного монтажу професійними спеціалістами. А передумовою довговічності дверей – є якісний монтаж, який виконується нашими кваліфікованими та сертифікованими монтажниками і підтверджується гарантійним терміном 24 місяців (монтаж проводиться лише після закінчення будівельних робіт, пов’язаних з виділенням великої кількості вологи).

Провести безкоштовний замір