2
  • Автор: Roman Havrulyak
  • 0

Перш за все треба почати з поняття елітні двері і того що в нього вкладається? Звичайно ж це визначення говорить про все і ні про що одночасно. Тому як всім без умовно зрозуміло, раз елітно значить дорого але на жаль не завжди добре. Але в нашому випадку ми будемо говорити про всесвітньо визнаних лідерів в якості і безпеки це MUL-T-LOCK і ABLOY тому від них варто очікувати як першого так і другого тобто за високою ціною завжди слід відповідну якість.

 Фурнітура і замки вхідних дверей

Така пильна увага не випадкова приділяється імено фурнітурі і замкам тому як на ряду з петлями це головний виконавчий механізм сталевих дверей. Можливо Ви ніколи про це не задумувались але кожен раз коли двері використовується ці механізми діють.

Від якості виконання комплектуючих багато в чому залежить кінцевий результат при виробництві дверей. Хоча зустрічаються виробники які на перше місце ставлять філософію: «Чим дешевше тим краще. А якщо зламається то все одно прийдуть до мене, а я продам їм замок ще раз ». Можливо когось і влаштовує такий підхід але ми притримуємось іншої точки зору.

Якість

Зараз ми не будемо вдаватся в конструктивні особливості тому як вони мало цікавлять обивателя, а за часту навіть відштовхують. А поговоримо про технології і філософії яка використовується при виробництві комплектуючих.

Як це не банально але думають насамперед про якість, бо впевнені що кожен задоволений покупець призводить як мінімум одного нового клієнта. Згадайте коли Ви залишалися задоволені будь-яким придбанням, завжди хотілося поділиться з близькими людьми. Точно відомо, що немає кращої реклами ніж рекомендація близьких людей.

Звичайно ж усвідомлюючи важливість цієї тези ми використовуємо той же похід при виробництві елітних дверей в якому далеко не останню роль грає накопичений досвід наших зарубіжних колег.

Технології

Нова платформа MUL-T-LOCK MT 5 + Як доказ вищесказаного варто згадати технології які використовуються для виробництва циліндрових механізмів. Наприклад для ABLOY це запатентована технологія нарізки ключів в двох радіусах.

У MUL-T-LOCK це нова платформа MT 5 + яка значно поліпшила позиції MUL-T-LOCK по високосекретними циліндровим механізмам. Вся продукція сертифікована і проходить випробування по наівийшім європейським вимогам по класу секретності, зносостійкості, стійкості до злому, корозії і впливу температур.

І на завершення варто сказати що в наш нестабільний час надіятись варто тільки на надійні і перевірені часом компанії.


Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Провести безкоштовний замір