3
  • Автор: Roman Havrulyak
  • 0

Питання другого замку досить важливе. Потрібен він чи ні, відповідь на це питання скоріше залежить від Вас. Необхідно розуміти в яких умовах буде експлуатуватися вхідні двері.

 

 

Умови експлуатації вхідних дверей

 

Якщо ми говоримо про котеджної двері то наявність другого замку зовсім необов’язково. Це обумовлено специфікою використання котеджної двері. Поки перебуваєте на ділянці врядли Ви кожен раз будете закривати двері на ключ. Швидше за двері буде закриватися один раз на добу – на ніч. Якщо мова йде про квартирних дверей то тут скоріше другий замок треба розглядати як необхідність, без якої буде достатньо некомфортно. У квартирі досить зручно закривати вхідні двері тумблером верхнього замку, поки Ви знаходитесь вдома. І зовсім незручно закриватся на ключ – якщо у Вас один замок.

 

 Варіанти комплектації

 

Виняток становлять замки з фіксованими ручками які при закритті дверей із зовнішнього боку відкриваються тільки ключем. Такі ручки з одного боку зручні, заходячи в квартиру досить просто зачинити двері. З іншого боку якщо Ви не є досвідченим користувачем такої системи, то рано чи пізно гарантовано захлопніть.

 

У кращому випадку, якщо двері просто зачинилися без ключів з внутрішньої сторони. Тут Вам допоможуть рідні у кого є ключі і хто може приїхати і відкрити двері. І значно гірше якщо всередині залишилися ключі, в такому випадку Вам знадобиться допомога фахівців з відкриття дверей.

 

Якраз через складності роботи з такими системами ми рекомендуємо своїм клієнтам набір з двох замків працюють за схемою: нижній – поворотна ручка з двох сторін (виключає можливість випадково захлопнуться), верхній – ключ тумблер (зручніше закривати замок з внутрішньої сторони тумблером, а не ключем.)

 

Важлива саме дана схема використання замків. Тому як використання на металевих дверей одного замку з внутрішнього боку відкривається тумблером також себе не виправдовує, по причині того що зловмисник потрапив в квартиру іншим шляхом зможе вийти через двері. Так як для відкриття з внутрішньої сторони ключі не потрібні.

 

При схемі нижній замок ключ-ключ, верхній ключ-тумблер зловмисник буде змушений боротися з вхідними дверима з внутрішньої сторони також як і з зовнішньої.

 

Вартість і ступінь захищеності

 

Що стосується вартості і ступеня захищеності верхнього замку тут звичайно треба виходити з Ваших фінансових можливостей і функцій які покладаються на другий замок. Якщо Ви бажаєте поставити замок засувку на який не має ніяких додаткова захисна функція, необхідно зупинити свій вибір на більш простої моделі.

 

Якщо ж ви хочете покласти на другий замок серйозні захисні функції крім роботи денний засувкою, ми рекомендуємо звернути свій погляд на більш дорогі і як наслідок захищені моделі.

 

У будь-якому випадку потрібно пам’ятати що питання другого замку необхідно вирішувати на етапі оформлення замовлення. При правильному виробництві вхідних дверей в місці установки другого замку необхідно вваривать підсилювачі. Якщо такої роботи не проводилися заздалегідь, правильно і якісно поставити другий замок в готову двері не вийде.

.


Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Провести безкоштовний замір