4
  • Автор: Roman Havrulyak
  • 0

У даній статті ми розглянемо здавалося б досить просте питання. Як визначити сторону відкривання вхідних дверей. Досить часто споживачі не знають від чого відштовхуватися, деякі беруть за відправну точку петлю, інші замок, треті якою рукою вони відкривають двері. Ми ж вважаємо що єдиний вірний спосіб цей то який описаний в ДСТУ БВ. 2.6.11-97 «Двері підвіщеної міцності».

Визначення боку відкривання дверей:

Основна маса вхідних металевих дверей відкривається на вулицю або на сходову клітку. Відповідно і відкривання дверей визначається із зовнішнього боку по петлі. Тобто петля зліва ручка справа – ліва. Петля справа ручка зліва – ПРАВА. У випадки відкривання дверей в середину приміщення, що допустимо тільки для дверей що не виходять на вулицю, сторона відкривання визначається з внутрішньої сторони приміщення за такою ж схемою. Зсередини приміщення петля зліва ручка справа – Внутрішня ЛІВА, петля справа ручка зліва – Внутрішня ПРАВА.

 

Storona-otkryivaniya-metallicheskih-dverey

При виборі відкривання вхідних дверей варто враховувати такі фактори:

1. Зручність експлуатації.

2. Сторону відкривання сусідніх металевих дверей. Бажано вибирати сторону відкривання таким чином щоб не заважати сусідським дверей.

3. Протипожежні норми.

4. Можливість занесення великогабаритних предметів, меблів, побутової техніки і т.д.

5. Сторону підходу до дверей.

6. Сторона відкриття внутрішніх дверей якщо така планується.

Також в даній статті необхідно торкнутися і питання не повного відкривання дверей. Така ситуація може виникнути якщо близько біля Вашої квартири знаходиться сусідські двері або торцева стіна. Така проблема як правило вирішується установкою розширювача рами з петлевого боку. Дана операція дозволяє фізично відсунути дверне полотно при повному відкриванні від перепони. Така операція буде ефективна у випадку з сусідської вхідними дверима, у випадку з торцевої стіною, можливо буде необхідно встановити обмежувач для того щоб двері не билися ручкою об стіну.

.


Мітки до публікації:

двері, залізні двері

Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Провести безкоштовний замір