1
  • Автор: Roman Havrulyak
  • 0

Вхідні металеві двері сьогодні завоювали велику популярність. Для тамбура, офісу та інших подібних приміщень найкраще підходить конструкція з товщиною листа металу менше 0,7 мм. Для приватного будинку або для квартири варто вибрати двері, товщина листа металу в якій становить 2 мм і більше.
Металеві вхідні двері надійно захищає приміщення від небажаних візитів, вуличного шуму і холодного повітря. А щоб надати їм конструкції тепло- і шумоізоляційні характеристики її потрібно оснастити якісним наповнювачем. Зробити це слід ще на етапі установки. Але яке наповнення вхідних дверей краще? Як тут не помилитися з вибором?

Яке наповнення металевих дверей краще?
Як вибрати наповнювач для вхідних металевих дверей?

Щоб придбаний вами наповнювач якісно виконував всі покладені на нього функції, підійдіть до його вибору з усією серйозністю. Дуже важливо знати, як вибрати наповнення металевих дверей.
До всіх можливих варіантів утеплювача пред’являються певні вимоги. Так даний продукт повинен:
відповідати екологічним нормам;
не мати в своєму складі небезпечних хімічних компонентів;
відрізнятися хорошими звуко- і теплоізоляційними показниками;
бути стійким до дії вогню;
служити довго;
мати прийнятну вартість.
Взявши до уваги всі ці вимоги, вам буде набагато простіше зробити правильний вибір.
Мінеральна вата, шлаковая вата, гофракартон або пінопласт – що вибрати?

Сучасне виробництво розвивається дуже добре і сьогодні для утеплення сталевих вхідних дверей пропонується вже кілька видів наповнювачів. Але яке наповнення металевих дверей краще вибирати?
Універсальним матеріалом визнана мінеральна вата з гірських порід. Цей інноваційний наповнювач володіє волокнистих складом. Він має малу усадку, відрізняється високою стійкістю до впливу агресивного середовища, вогкості і високої температури. Також дана вата відрізняється наступними перевагами:
Екологічність.
Тривалий термін служби (більше 50 років.).
Високі звуко- і теплоізоляційні характеристики.
Висока стійкість до займання.
Мінеральна вата

Шлакова вата – це мінеральна вата, яка була отримана з доменного шлаку. Головна особливість такої вати полягає в тому, що вона втрачає всі свої властивості в несприятливих умовах – при низькій температурі, вогкості, різних видів деформації. По закінченню часу в даному утеплювачі утворюються порожнечі. Щоб такого не відбувалося, в дверну конструкцію доведеться встановити спеціальні ребра-каркаси.
шлакова вата

Гофрокартон – один з найбільш недорогих утеплювачів для металевих вхідних дверей. Гофрокартон добре поглинає шуми, відрізняється високою опірністю по вертикалі і горизонталі. Цей наповнювач має спеціальний склад, завдяки якому волога не пропускається. Також гофрокартон характеризується прийнятною вартістю, хорошою тепло- і звукоізоляцією.

Гофрокартон
Але є у гофрокартону і недолік. Цей недолік полягає в боязні вологи. Гофрокартон має високу щільність, тому при впливі вологи термін його служби скорочується. Таке може статися в разі порушення дверної конструкції.

Пінопласт – цей наповнювач відрізняється:
Високим шумопоглинаючими і теплоізоляційними характеристиками.
Має пористу структуру, що надає йому хороші звукопоглинальні якості, Негігроскопічний і морозостійкість.
Варто недорого.
Протягом тривалого часу зберігає свої початкові експлуатаційні характеристики.
Пінопласт
Дуже серйозним мінусом пінопласту є його займистість. Цей утеплювач швидко плавиться, згорає. Коли пінопласт загоряється, то він починає виділяти дуже багато отруйного диму та токсичних продуктів. Звичайно, пінопласт можна використовувати в якості утеплювача, але тільки не для зовнішніх дверей.
Порівнюючи характеристики всіх описаних вище матеріалів, вам буде нескладно зробити правильний висновок. Мінеральна вата з гірських порід – найоптимальніший варіант. Цей наповнювач гарантує відмінну тепло- і звукоізоляцію двері, а також він не уседает, тому “містки холоду” не утворюються.
Знаючи, що краще вибрати в якості наповнення для вхідних дверей, ви забезпечите собі і своїй родині необхідний рівень безпеки і комфорту!


Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Провести безкоштовний замір